Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail

Polecam: Jak pokonać strach i nauczyć się czego tylko chcesz

Witaj w Nowym Roku!

Na dobry początek rozprawimy się ze swoimi strachami 🙂

Ze swoimi obawami, strachem zmagamy się na codzień. Niestety często, zamiast ten strach pokonać znajdujemy wymówki, aby czegoś nie zrobić.

Tim Ferriss, autor bestsellera „4-godzinny tydzień pracy” opowiada o tym, jak z przełamywania strachu i nauki przerażających rzeczy uczynił sztukę i swoją główną kompetencję.

Film z polskimi napisami.

Napisz w komentarzu, jak radzisz sobie ze swoimi strachami.

Dowiedz się więcej o tym, jak działać skutecznie w biznesie i minimalizować czas potrzebny na pracę. Zajrzyj tutaj!

Strasznie serdecznie pozdrawiam! 😉

5 comments… add one
 • Grzegorz

  Chodziło oczywiście o „4-godzinny tydzień pracy” – jest błąd w artykule.

  • Filip Nowicki

   Tak, dzięki Grzegorz. Poprawione.

 • Paweł Kosiński

  niestety nie ma polskich napisów…

  • Filip Nowicki

   Paweł, sprawdź ponownie.

 • Adrianna Stawicka

  Rzeczywiście bardzo pouczający film. Moim strachem (jeszcze z dzieciństwa) to „wypłynięcie na głęboką wodę”. Chyba dopiero uczę się „pływać” prowadząc swoją działalność. Jako dziecko trzymałam się spódnicy mamy, a raczej mama trzymała mnie pod przysłowiowym kloszem. Pamiętam nawet, że po podstawówce doradzali mi do jakiej szkoły pójść, bo nie umiałam sama podjąć decyzji. Ale niestety przychodzi czas dorosłości, gdy musimy sami zdecydować co chcemy robić w życiu, wyznaczyć cele i konsekwentnie podążać do nich nie oglądając się na rodziców. Teraz sama borykam się z problemami związanymi z działalnością oraz prywatnymi. Popełniam jeszcze wiele błędów ale uczę się ich nie powtarzać i bez pomocy mamy. Walczę ze swoim strachem. Moją siłą w tej walce jest wiara w swoje możliwości i w samą siebie oraz ważne jest dla mnie by się nie poddawać, gdy coś nie wyjdzie. Podnieść się po upadku i iść do przodu – to moje motto.

Leave a Comment